Sağlık Bakanı Koca: Çok fazla normalleşmeyelim

36

Sağlık Bakanı Koca sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan ‘çok fazla normalleşmeyelim’ uyarısında bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün yaptığı açıklamada koronavirüse ilişkin gelişmeleri açıkladı. 6 Haziran Türkiye Günlük Korona Tablosu’nu Twitter’dan paylaştı.

Yapılan 35 bin 846 testten 878’i pozitif çıktı, yaşamını yitiren 21 kişi ile birlikte toplam can kaybı 4 bin 669 oldu. İyileşen toplam kişi sayısı ise 135 bin 322’ye yükseldi.

Koca daha sonra sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı açıklamada ise ‘Çok fazla normalleşmeyelim’ çağrısında bulundu. Koca tweetinde şu ifadeleri kullandı:

“Son vakanın tedavi edildiği, salgınla mücadelenin geride risk kalmayacak şekilde başarıya ulaştığı haberini alan vatandaşlarımız kutlamalara başladı.” Bu habere daha var. Çok fazla normalleşmeyelim. MASKE + MESAFE KURALINA MODA OLARAK UYALIM.”

“Son vakanın tedavi edildiği, salgınla mücadelenin geride risk kalmayacak şekilde başarıya ulaştığı haberini alan vatandaşlarımız kutlamalara başladı.” Bu habere daha var. Çok fazla normalleşmeyelim. MASKE + MESAFE KURALINA MODA OLARAK UYALIM. pic.twitter.com/maOG7CRWmh

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) June 7, 2020

Yorum Yaz