Maraş’ta dikkat çeken proje

0
90

Karaman’da bir grup ilkokul öğretmeni tarafından yerli malına dikkat çekmek için hazırlanan ve 81 ilden 81 öğretmenin katılımıyla gerçekleştirilen proje Türkiye’nin tüm şehirleriyle birlikte eş zamanlı olarak Piazza’da ziyaretçilerini ağırladı.
Türkiye’nin 81 ilinin kültürel, tarihi ve turizm değerlerinin tanıtıldığı “81 İl’iz Hepimiz Biriz” projesi, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Kahramanmaraşlılarla buluştu.

Açıldığı günden bu yana düzenlediği etkinlikler ile kentin kültürel ve sosyal yaşantısına renk katan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, anlamlı bir sergiye daha ev sahipliği yaptı. Karaman’da bir grup ilkokul öğretmeni tarafından yerli malına dikkat çekmek için hazırlanan ve 81 ilden 81 öğretmenin katılımıyla gerçekleştirilen proje Türkiye’nin tüm şehirleriyle birlikte eş zamanlı olarak Piazza’da ziyaretçilerini ağırladı.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçe Belediyesi ve Pazarcık Narlı 26 Ocak İlkokulu tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, 81 ilden gönüllü öğretmenler tarafından hazırlanan ve görev yaptıkları kentlerin değerlerinin yer aldığı afişler sergilendi. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt tarafından açılışı yapılan sergi Kahramanmaraşlılardan büyük ilgi gördü. Sergiyi gezenler afişleri dikkatle inceleyerek, daha önce hiç gitmedikleri birçok şehir hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakaladı.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz